UEFA Sitesi Güzel bir Örnek

Uefa.com – Yazılar, resimler, videolar, istatistikler basın için hazır pdfler. İnanılmaz bir bilgi zenginliği ve kolay bir kullanım. Fantasy Futbol'un güzelliği ve rahatlığı da cabası. Sporu web sitesi ile desteklemenin güzel bir örneği. Web diğer spor dallarının da muhakkak kullanması gereken bir medya olduğunu bir daha kanıtlamış.
Bazen web pazzarlama konusuna girdiğimizde devletten yetkililerin biz şirket değiliz bir şey satmıyoruz demeleri kullaklarımda çınlıyor. Gönüllü organizasyonlar olsun, dernekler olsun, belli bir konu hakkında odaklı çalışmalar yapan her grup için web çok önemli bir medya. Bunun bilincine ilk varan ve ciddi şekilde bu konuya eğilen şirketler web etkinliklerinden büyük fayda sağlayacaklar. Uefa.com bu konu hakkında güzel bir örnek olmuş, bu siteye yapılan yatırımlar ileride katlanarak artacak futbolun popüleritesi sayesinde UEFA'ya ve futbol sektörüne büyük geri dönüşler sağlayacak.
Ayrıca webde neler yapıldığını diğer federasyonlara ve futbol klüplerine iyice göstererek, birçok siteye de örnek teşkil edecek.
Tebrikler UEFA.
Kaynak: MarkaStrateji.com


Posted

in

by

Tags: