Kullanmadığınız domain isimlerinizle para kazanın

Sedo müthiş bir servis.
Sedo benim gibi domain name biriktirenler için müthiş bir servis. Satılık veya şu an kullanmadığınız domainler için bir Sedo hesabı açın ve paralar akmaya başlasın. Tabii, elinizde iyi domain isimleri varsa.
İlk ayda benim domain isimlerinden en iyi performansı berbat.com dan aldım. Bir ayda bu siteyi ziyaret eden 2000 kişi ve bana oturduğum yerden ayda 35 USD kazandırmaları güzel ve açıkcası beklemediğim bir sürpriz oldu.
Demek uzun zamandır ödediğim domain paraları ve bu konudaki yatırımlarım sonunda bir şekilde bana geri dönmeye başladı. Sevindirici bir gelişme oldu bu benim için. Uzun zaman önce aldığım birçok domain ismi bugünlerde patlayan emlak piyasasında beni çok zengin etmeyecekse de, demek ki ileride belki de benim gibi sanal emlak sahiplerinin dönemi gelecek.
Söylemedi demeyin, şimdiden eğer elinizde değerli siteler varsa bunları yavaştan Sedo ile değerlendirin veya değerleneceğini düşündüğünüz siteler varsa bunları bugünden iki bin – üç bin dolar civarı fiyatlarla alabilecekseniz alın. Bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederim, sonra çocuklarınıza “evladım benim bütün emlak yatırımlarım gerçek dünyada, sanal dünyadaki emlaklere o zamanlar yatırım yapıldığının farkına varamamıştım, kusura bakma” diye bir 2020 klişesi kullanmayın.
Bu arada da kullanmadığınız domain isimlerinizle şimdiden para kazanmaya başlayın.


Posted

in

by

Tags: